Rudolf Riedlbauch
Interiér kostela
Id: 291708
olej/plátno, rozměr 56 x 74 cm, neznačeno, podpis na zadní straně blindrámu, oděrky na rámu
zobrazeno: 1357x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
4 101 Kč