Rudolf Svoboda
Flamengo
Id: 102604
cínové sousoší, rozměr 28 x 36 cm, signováno na podstavci, lokálně poškozeno viz foto, původní stav
zobrazeno: 2092x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč