Rudolf Vác. Bém
Jinoch
Id: 366903
olej/plátno, rozměr 66 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, rentoilováno, nerámováno
zobrazeno: 996x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 700 Kč