Rudolf Vojtěch Špillar
Portrét dívky
Id: 272302
olej/překližka, rozměr 50 x 40 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně výstavní číslo
zobrazeno: 3851x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč