Rudolf Vojtěch Špillar
Slunce v lese
Id: 42822
olej/plátno, rozměr 81 x 90 cm, signováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém původním stavu, oděrky na rámu
zobrazeno: 2282x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 600 Kč