Rudolf von Ottenfeld
Studie vojáka
Id: 198201
olej/plátno, rozměr 19 x 37 cm, nesignováno, novodobě rámováno, v minulosti rentoilováno
zobrazeno: 1670x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč