Rudolf von Ottenfeld
Z bitevního pole
Id: 159501
olej/plátno/karton, rozměr 19 x 37,5 cm, nesignováno, zaskleno, původní poškozené rámování se štítkem autora
zobrazeno: 3140x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 000 Kč