Rudolf Zich
Lesní panorama
Id: 298705
kombinovaná technika/překližka, rozměr 85 x 32 cm, značeno nečitelně vlevo dole, též na zadní straně včetně autorova razítka, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1795x
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
2 800 Kč