Růžena Magniová
Chvíle úsvitu
Id: 67607
vosková technika/látka, rozměr ve výřezu 25 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1645x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 000 Kč