Růžena Magniová
Krajina
Id: 95403
vosková technika/látka, rozměr 44 x 53 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 82, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1946x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč