Růžena Magniová
Krajina bez návratu I.
Id: 74913
vosková technika/látka, rozměr 48 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 94, rámováno
zobrazeno: 1610x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč