Růžena Magniová
Orání
Id: 74908
vosková technika/látka, rozměr ve výřezu 13 x 18 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2023x
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
16.5.2017, 21:49:00
16.5.2017 | 21:45 | 500 Kč |