S. G. Maran
Rackové u pobřeží
Id: 61307
olej/karton, rozměr 58 x 73 cm,signováno vpravo dole, datováno 1920, zaskleno, oděrky na rámu, poškozena malba
zobrazeno: 1924x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
18.1.2017, 22:32:00
18.1.2017 | 15:29 | 1 200 Kč |