S. G. Maran
Stromovka
Id: 18801
olej/karton, rozměr 66 x 95 cm, signováno vpravo dole, datováno 27, zaskleno, otluky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3134x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
19 500 Kč