S. Horný
Chaloupky
Id: 48909
olej/překližka, rozměr 33 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1843x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 204 Kč