S. Horný
Noční Zámecké schody
Id: 48908
olej/karton, rozměr 45 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2856x
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 200 Kč