Salomon Zorn
Dřevěný most
Id: 84911
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 38 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, lokální poškození malby
zobrazeno: 1975x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 100 Kč