Salomon Zorn
Motiv z Českého Krulmova
Id: 117601
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 34 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně výstavní číslo
zobrazeno: 3429x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 099 Kč