Salvador Dalí
Ruka
Id: 2285
litografie/papír, velikost tisku 39 x 57,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole č. 91/300, zaskleno, muzeální sklo, rámováno, původním majitelem zakoupeno v New Yorku
zobrazeno: 3458x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
25 000 Kč