Salvador Dalí
Apoteóza Homéra
Id: 482904
barevná litografie/papír, rozměr listu 62 x 89 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, reference: Albert Field, str. 251
zobrazeno: 5467x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
25 001 Kč