Salvador Dalí
Archeological Reminiscence of Millets Angelus
Id: 45201
litografie/papír, velikost tisku 33 x 44,5 cm, signováno v kameni vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno matným sklem, rámováno
zobrazeno: 2825x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč