Salvador Dalí
Armonia Universal de Los Contrarios
Id: 343908
stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22 x 16,5 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu
zobrazeno: 3125x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
42 000 Kč
Účastníci: 21