Salvador Dalí
Ballet Bachanale
Id: 464002
tuš/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, návrh pro scénografii a kostýmy baletu, na pravé straně poškozený papír (viz foto), získáno ze soukromé sbírky PhDr. Michala Bycka
zobrazeno: 8118x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
25 000 Kč