Čas na serveru 16:28:13

Salvador Dalí
Benátky, basilika sv. Marka

Id: 527701

Benátky, basilika sv. Marka

  •  / Benátky, basilika sv. Marka / Salvador Dalí

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 64 x 82,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Albert Field - oficiální katalog grafických děl Salvadora Dalí 173-75-1

zobrazeno: 6723x

Vyvolávací cena:

21 000