Salvador Dalí
Bez názvu
Id: 36204
litografie/ruční papír, velikost listu 50,5 x 65,5 cm, signováno v kameni vpravo dole, uprostřed dole, datováno 1970, vlevo dole číslováno, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2159x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
14 000 Kč