Salvador Dalí
Božská komedie
Id: 240401
litografie/ruční papír, rozměr listu 33 x 26 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, na zadní straně výstavní štítek, zaskleno, rámováno, přiložena kniha LE PARADIS
zobrazeno: 5935x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
62 001 Kč
Příhozy: 86