Salvador Dalí
Božská komedie, No.19 - Les Simoniaque
Id: 503702
barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 31 x 24,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, De Luxe vydání vybraných 12 dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, přiložena kopie certifikátu podepsaného a očíslovaného autorem
zobrazeno: 5519x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč