Čas na serveru 13:08:21

Salvador Dalí
Božská komedie, No.19 - Les Simoniaque

Id: 503702

  •  / Božská komedie, No.19 - Les Simoniaque / Salvador Dalí

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 31 x 24,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, De Luxe vydání vybraných 12 dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, přiložena kopie certifikátu podepsaného a očíslovaného autorem

zobrazeno: 5519x

Vyvolávací cena:

15 000