Salvador Dalí
Božská komedie - Zpěv 31
Id: 517403
barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 20,3 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, De Luxe vydání vybraných 12 dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, přiložena kopie certifikátu podepsaného a očíslovaného autorem, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1225x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
24 000 Kč