Salvador Dalí
Božská komedie - Zpěv 33
Id: 427602
barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 30 x 19 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, De Luxe vydání vybraných 12 dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, přiložena kopie certifikátu podepsaného a očíslovaného autorem, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2499x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
45 500 Kč
Příhozy: 61