Salvador Dalí
Božská komedie, zpěv č. 17 (Lichváři)
Id: 465501
barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 31 x 25 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, De Luxe vydání vybraných 12 dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1095x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
42 003 Kč
Příhozy: 66