Salvador Dalí
Casanova, akt s ústřicemi
Id: 482906
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 6468x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč