Salvador Dalí
Coloseum
Id: 103905
litografie/ruční papír, velikost listu 65,5 x 50,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č 3/500, vč. zlaté pečeti, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4509x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
20 350 Kč