Salvador Dalí
Deset stříbrných medailí
Id: 368702
sada deseti medailí uzavřeny ve dvou polykarbonátových kazetách, značeno, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu - celková váha stříbra v obou kazetách 472,2g
zobrazeno: 2969x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
58 000 Kč
Příhozy: 50