Salvador Dalí
Divina Commedia
Id: 68203
litografie/ruční papír, velikost tisku 46 x 35 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno 1/50, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2972x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 000 Kč