Salvador Dalí
Don Quijote
Id: 286801
lept/japan, rozměr ve výřezu 49,5 x 36 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 7001x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč