Salvador Dalí
Double Nike de Samothrace
Id: 326408
stříbrná plastika/mramorový podstavec, celková výška cca 30,5 cm, výška podstavce cca 21 cm, značeno na plintě, dále i s datací na sloupku, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu
zobrazeno: 3773x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 53