Salvador Dalí
Double Nike de Samothrace
Id: 374507
bronzová plastika/kamenný podstavec, celková výška včetně podstavce cca 30 cm, značeno na plintě, na podstavci drobné oděrky, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu
zobrazeno: 1728x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 57