Salvador Dalí
Dvě dívky
Id: 2324
litografie/papír, velikost tisku 47,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, zaskleno, novodobě rámováno
zobrazeno: 19954x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
55 113 Kč
Příhozy: 62