Salvador Dalí
Dvě dívky
Id: 67805
litografie/papír, rozměr ve výřezu 63 x 47 cm, značeno vlevo dole, č. 1636/2000, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 16303x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
19 900 Kč