Salvador Dalí
Eliáš (Helios) ve svém ohnivém kočáře
Id: 238301
ručně kolorovaný lept/zlatý prach/ruční papír, rozměr listu 56 x 77,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, na zadní straně fotokopie původního účtu z roku 1983, zaskleno, dekorativně rámováno
zobrazeno: 5190x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
78 000 Kč
Příhozy: 63