Salvador Dalí
Eliáš (Helios) ve svém ohnivém kočáře
Id: 387501
ručně kolorovaný lept/ruční papír, rozměr listu 57 x 77 cm, značeno a číslováno ve spodní části, č. listu 29/250, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, uvedeno: A.Field: "The Official Catalogue of the Graphic Works of Salvador Dalí" No.75-4J p.101, 1996
zobrazeno: 2888x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
42 000 Kč