Salvador Dalí
Eliáš (Helios) ve svém ohnivém kočáře
Id: 482905
ručně kolorovaný lept/ruční papír, rozměr listu cca 57 x 77 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, reference: Albert Field: "The Official Catalogue of the Graphic Works of Salvador Dalí" No.75-4J str.101, 1996
zobrazeno: 8164x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
32 000 Kč