Salvador Dalí
Eva Spaziale
Id: 318701
stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 21,8 x 16,5 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice z roku 1977, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu
zobrazeno: 7204x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 56