Salvador Dalí
Gala
Id: 366901
stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22,1 x 16,8 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu
zobrazeno: 4084x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
77 000 Kč