Salvador Dalí
Gala
Id: 415601
stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22 x 17 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu
zobrazeno: 5323x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
42 500 Kč