Čas na serveru 16:26:33

Salvador Dalí
Gala

Id: 523201

Gala

  •  / Gala / Salvador Dalí
  •  / Gala / Salvador Dalí
  •  / Gala / Salvador Dalí
  •  / Gala / Salvador Dalí

kolorovaná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 75,5 x 56,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 531x

Vyvolávací cena:

15 000