Salvador Dalí
Gala
Id: 523201
kolorovaná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 75,5 x 56,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 552x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
15 000 Kč