Salvador Dalí
Happy Unicorn - Šťastný jednorožec
Id: 244501
litografie/ruční papír/zdobeno zlatým prachem, rozměr ve výřezu 52,5 x 60 cm, značeno tužkou a číslováno ve spodní části, č. 136/300, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 6177x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 54