Salvador Dalí
Helios - Kolos rhodský
Id: 496301
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 71 x 42,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2929x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 000 Kč