Salvador Dalí
Hledání grálu I.
Id: 316604
barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 30,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, pod sklem znečištěno, jedná se o ilustraci k bibliofilii "La Quête du Graal", reprodukováno v soupisu grafického díla Salvadora Dalího Michler/Löpsinger na straně 242 pod číslem soupisu 787, v galerii je k nahlédnutí originál bibliofilie "La Quête du Graal", číslo výtisku 61, ruční papír, pergamen
zobrazeno: 1516x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 621 Kč