Salvador Dalí
Hledání grálu II.
Id: 316605
barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 44 x 30 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, pod sklem znečištěno, jedná se o ilustraci k bibliofilii "La Quête du Graal", reprodukováno v soupisu grafického díla Salvadora Dalího Michler/Löpsinger na straně 241 pod číslem soupisu 781, v galerii je k nahlédnutí originál bibliofilie "La Quête du Graal", číslo výtisku 61, ruční papír, pergamen
zobrazeno: 1280x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 000 Kč